Loading...
جمعه 10 آذر 1402 مدیر عطریمو 101 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه استی لودر پلیژرز


برند استی لودر از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 1995 ادکلن اصل استی لودر پلیژرز را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند استی لودر علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
استی لودر کمپانی متعلق به ایالات متحده است. استی لودر پلیژرز - Pleasures از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی رایحه های گلی.هستند. آلبرتو موریلاس، آنی بازنشن از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های فریزیا ، ترکیبات سبز ، بنفشه ، گل مریم ، فلفل صورتی ، برگ بنفشه ، دانه‌های قرمز ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، شمعدانی ، یاس، گل برف ، گل صدتومانی، گل سوسن، یاس بنفش، کارو کاروند، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، نعناع هندی ، سدر ، چوب صندل سفید است. استی لودر پلیژرز از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خرید اینترنتی عطر استی لودر پلیژرز به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی استی لودر پلیژرز مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید