Loading...
چهارشنبه 08 آذر 1402 مدیر عطریمو 79 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه - زنانه جنتل فلویدیتی سیلور


برند میسون فرانسیس کورکجان از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2018 ادکلن برند جنتل فلویدیتی سیلور را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند میسون فرانسیس کورکجان علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
میسون فرانسیس کورکجان کمپانی متعلق به فرانسه است. جنتل فلویدیتی سیلور - Gentle Fluidity Silver از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی ساخته شده است. فرانسیس کرکجان از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های مشک ، کهربا، وانیل ، گشنیز ، جوز ، روایح چوبی، دانه سرو کوهی ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند.
برای مردانه - زنانه خرید آنلاین عطر جنتل فلویدیتی سیلور به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی جنتل فلویدیتی سیلور مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید