Loading...
سه شنبه 07 آذر 1402 مدیر عطریمو 69 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه نیکوس اسکالپچر هوم


برند نیکوز از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 1995 عطر نیکوس اسکالپچر هوم را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند نیکوز علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
نیکوز کمپانی متعلق به آلمان است. نیکوس اسکالپچر هوم - Sculpture pour Homme از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی فوژه.هستند. میشل آلمیراک از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، شکوفه پرتقال ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، شمعدانی ، یاس، گل برف ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا ، لوبان ، کهربا، سدر است.
برای مردانه خرید اینترنتی عطر و ادکلن نیکوس اسکالپچر هوم به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی نیکوس اسکالپچر هوم مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید