Loading...
سه شنبه 07 آذر 1402 مدیر عطریمو 115 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه جسوس دل پوزو هالووین پشن


برند جسوس دل پوزو از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند ادکلن اصل جسوس دل پوزو هالووین پشن را معرفی و روانه بازار کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند جسوس دل پوزو علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
جسوس دل پوزو کمپانی متعلق به اسپانیا است. جسوس دل پوزو هالووین پشن - Halloween Passion از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی ساخته شده است. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های بنفشه ، نارنج، گلابی ، هندوانه ، پرتقال خونی ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل فریزیا ، گاردنیای یاسمنی، هلو ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا ، وانیل ، نعناع هندی ، شکلات ، روایح چوبی است. جسوس دل پوزو هالووین پشن از عطرهای معتدل و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خريد عطر اينترنتي جسوس دل پوزو هالووین پشن به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی جسوس دل پوزو هالووین پشن مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید