Loading...
شنبه 04 آذر 1402 مدیر عطریمو 114 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه پور هوم


برند لاگوست عطر اصل پور هوم را در سال 2002 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند لاگوست همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
لاگوست در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، پور هوم می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Lacoste Pour Homme از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییچوبی معطر. قرار داده است. طبیعت عطر پور هوم معتدل است. کلود دییر از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترنج ، سیب ، گریپ فروت ، آلو ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح هل ، دارچین ، فلفل صورتی ، سرو کوهی ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، وانیل ، سدر ، چوب صندل سفید ، لابدانیوم از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید اینترنتی عطر پور هوم به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی پور هوم کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید