Loading...
جمعه 03 آذر 1402 مدیر عطریمو 117 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه جنیفرلوپز گلو افتر دارک


برند جنیفر لوپز ادکلن جنیفرلوپز گلو افتر دارک را در سال 2006 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند جنیفر لوپز همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
جنیفر لوپز در ایالات متحده ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایالات متحده هستید، جنیفرلوپز گلو افتر دارک می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Glow after Dark از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییگلی میوه ای. قرار داده است. طبیعت عطر جنیفرلوپز گلو افتر دارک معتدل است. گابریل چلاریو از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های نارنگی ماندارین، میوه گل ساعت ، گیلاس زرد ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح رز ، یاس، شکوفه پرتقال ، گل صدتومانی، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، نعناع هندی ، خزه درخت بلوط از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای زنانه خرید عطر اصل جنیفرلوپز گلو افتر دارک به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی جنیفرلوپز گلو افتر دارک کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید