Loading...
جمعه 03 آذر 1402 مدیر عطریمو 93 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه مونت بلنک لیدی امبلم


برند مون بلان عطر اصل مونت بلنک لیدی امبلم را در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند مون بلان همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
مون بلان در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، مونت بلنک لیدی امبلم می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Lady Emblem از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییچایپر میوه ای. قرار داده است. طبیعت عطر مونت بلنک لیدی امبلم معتدل است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های رز ، هلو ، انگور فرنگی سرخ، مارمالاد، ساکی، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، اقاقیای پالیساندر ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، تمشک از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای زنانه خرید عطر و ادکلن مونت بلنک لیدی امبلم به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی مونت بلنک لیدی امبلم کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید