Loading...
يكشنبه 28 آبان 1402 مدیر عطریمو 69 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه د وان ادو پرفیوم اینتنس مردانه


ادکلن مردانه د وان ادو پرفیوم اینتنس مردانه محصول برند دولچه گابانا از کشور ایتالیا است. دولچه گابانا این عطر بسیار خوشبو را در سال 2020 به بازار عطرهای مردانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن برند د وان ادو پرفیوم اینتنس مردانه بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر د وان ادو پرفیوم اینتنس مردانه از نظر بویایی در گروه عطرهای رایحه های چرمی دسته بندی می شود. عطرهای رایحه های چرمی در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر ژان کریستوف هری است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. ژان کریستوف هری هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده د وان ادو پرفیوم اینتنس مردانه:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های بهار نارنج، هل ، سرو هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های لوبان ، بهار نارنج، سالویا اسکلاریا، کشمران ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های بهار نارنج، نعناع هندی ، چرم ، لابدانیوم روبرو هستیم.

برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید آنلاین عطر کلیک کنید و انواع ادکلن برند های مردانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید