Loading...
يكشنبه 28 آبان 1402 مدیر عطریمو 91 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه سداکتیو هوم


برند گس از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2011 ادکلن برند سداکتیو هوم را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند گس علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
گس کمپانی متعلق به ایالات متحده است. سداکتیو هوم - Seductive Homme از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی چوبی.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های نارنگی ماندارین، هل ، فلفل صورتی ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل خس خس ، ارکیده ، برگ بنفشه ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، کهربا، نعناع هندی ، چوب صندل سفید است. سداکتیو هوم از عطرهای گرم و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه خرید عطر اصل سداکتیو هوم به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی سداکتیو هوم مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید