Loading...
چهارشنبه 10 آبان 1402 مدیر عطریمو 78 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه - زنانه آمواج د لایبرری کالکشن اپوس 7 رکلس لدر


برند آمواج ادکلن برند آمواج د لایبرری کالکشن اپوس 7 رکلس لدر را در سال 2022 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند آمواج همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
آمواج در عمان ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت عمان هستید، آمواج د لایبرری کالکشن اپوس 7 رکلس لدر می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در The Library Collection Opus VII Reckless Leather از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییرایحه های چرمی. قرار داده است. آلبرتو موریلاس، پیر نگرین از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های هل ، صمغ گالبانیوم، جوز ، فلفل صورتی ، شنبلیله، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح نعناع هندی ، چرم ، عنبر، عود، آمبروکسان، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، چوب صندل سفید ، صمغ کندر ، گیاه ناگارموتا، گوستوس از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه - زنانه خرید عطر اصل آمواج د لایبرری کالکشن اپوس 7 رکلس لدر به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی آمواج د لایبرری کالکشن اپوس 7 رکلس لدر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید