Loading...
يكشنبه 30 مهر 1402 مدیر عطریمو 111 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه بولگاری مون جاسمین نویر الکسیر


برند بولگاری از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2012 ادکلن بولگاری مون جاسمین نویر الکسیر را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند بولگاری علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
بولگاری کمپانی متعلق به ایتالیا است. بولگاری مون جاسمین نویر الکسیر - Mon Jasmin Noir L'Elixir از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی گلی.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، پرتقال، قند، شکوفه گریپ فروت، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل یاس، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، کهربا، عسل ، روایح چوبی است. بولگاری مون جاسمین نویر الکسیر از عطرهای گرم و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خريد عطر اينترنتي بولگاری مون جاسمین نویر الکسیر به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی بولگاری مون جاسمین نویر الکسیر مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید