Loading...
جمعه 28 مهر 1402 مدیر عطریمو 162 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه دیور جادور اینفینیسیم


ادکلن اصل زنانه دیور جادور اینفینیسیم محصول برند دیور از کشور فرانسه است. دیور این عطر بسیار خوشبو را در سال 2020 به بازار عطرهای زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن دیور جادور اینفینیسیم بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر دیور جادور اینفینیسیم از نظر بویایی در گروه عطرهای شرقی گلی دسته بندی می شود. عطرهای شرقی گلی در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر فرانسوا دماشی است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. فرانسوا دماشی هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده دیور جادور اینفینیسیم:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های ترنج ، فلفل صورتی ، پرتقال خونی هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های رز ، یاس، گل برف ، گل یلانگ ، گل مریم ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های چوب صندل سفید روبرو هستیم.

برای خرید عطر، بر روی زنانه خريد عطر اينترنتي کلیک کنید و انواع ادکلن های زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید