Loading...
جمعه 28 مهر 1402 مدیر عطریمو 145 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه آمواج پورپوس


برند آمواج از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2023 ادکلن اصل آمواج پورپوس را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند آمواج علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
آمواج کمپانی متعلق به عمان است. آمواج پورپوس - Purpose از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی چوبی.هستند. کوئنتین بیش از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، فلفل ، فلفل قرمز شیرین ، صمغ کندر ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، خس خس ، چوب صندل سفید ، پاپیروس ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های جیر ، زعفران ، چوب آکیگالا، عرفانی است.
برای مردانه - زنانه خرید ادکلن اورجینال آمواج پورپوس به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی آمواج پورپوس مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید