Loading...
شنبه 15 مهر 1402 مدیر عطریمو 101 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه لانکوم له نویت ترزور اینتنس


برند لانکوم از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2022 ادکلن اصل لانکوم له نویت ترزور اینتنس را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند لانکوم علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
لانکوم کمپانی متعلق به فرانسه است. لانکوم له نویت ترزور اینتنس - La Nuit Trésor Intense از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی گلی میوه ای شیرین.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های بادام ، آلبالو ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های روایح چوبی است.
برای زنانه خرید عطر و ادکلن لانکوم له نویت ترزور اینتنس به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی لانکوم له نویت ترزور اینتنس مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید