Loading...
آخرین پست ها
سه شنبه 28 شهریور 1402
سه شنبه 28 شهریور 1402
دوشنبه 27 شهریور 1402
چهارشنبه 15 شهریور 1402
دوشنبه 13 شهریور 1402
چهارشنبه 08 شهریور 1402
جمعه 27 مرداد 1402
پنجشنبه 19 مرداد 1402
سه شنبه 17 مرداد 1402
جمعه 06 مرداد 1402
دسته بندی
آرشیو
دوشنبه 27 شهریور 1402 مدیر عطریمو 17 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه ماجدا بکالی تندر است له نویت


برند ماجدا بکالی عطر ماجدا بکالی تندر است له نویت را در سال 2013 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند ماجدا بکالی همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
ماجدا بکالی در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، ماجدا بکالی تندر است له نویت می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Tendre est la Nuit از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییچایپر گلی. قرار داده است. طبیعت عطر ماجدا بکالی تندر است له نویت گرم است. دلفین تیری از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های گل ختی ، تخم هویج ، گل جاوید، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح لوبان ، گیاه درمنه، فلفل ، فلفل سیچوان ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. نعناع هندی ، خزه درخت بلوط ، چرم ، لابدانیوم، روایح دودی، فیبر بیدستران از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه - زنانه خرید ادکلن ماجدا بکالی تندر است له نویت به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی ماجدا بکالی تندر است له نویت کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید