Loading...
دوشنبه 13 شهریور 1402 مدیر عطریمو 133 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه ورساچه ورسوس زنانه


برند ورساچه ادکلن برند ورساچه ورسوس زنانه را در سال 2010 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند ورساچه همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
ورساچه در ایتالیا ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، ورساچه ورسوس زنانه می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Versus for Women از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییگلی میوه ای. قرار داده است. طبیعت عطر ورساچه ورسوس زنانه معتدل است. ناتالی لارسن از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های لیمو ترش، پرتقال کامکوات، سیب ستاره‌ای، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح رز ، شکوفه پرتقال ، گل استفانوتیس ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، نعناع هندی ، گل ختی از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای زنانه خرید ادکلن اصل ورساچه ورسوس زنانه به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی ورساچه ورسوس زنانه کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید