Loading...
چهارشنبه 08 شهریور 1402 مدیر عطریمو 185 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه لانکوم ایدول نکتار


برند لانکوم ادکلن لانکوم ایدول نکتار را در سال 2022 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند لانکوم همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
لانکوم در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، لانکوم ایدول نکتار می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Idôle Nectar از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییشرقی وانیلی. قرار داده است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های رز ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح کارامل ، ذرت بو داده، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. وانیل از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای زنانه خرید ادکلن لانکوم ایدول نکتار به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لانکوم ایدول نکتار کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید