Loading...
پنجشنبه 19 مرداد 1402 مدیر عطریمو 244 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه اوافلور ویسکی


برند اوافلور از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند عطر و ادکلن اوافلور ویسکی را معرفی و روانه بازار کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند اوافلور علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
اوافلور کمپانی متعلق به فرانسه است. اوافلور ویسکی - Whisky از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی ساخته شده است. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، سیب ، اسطوخودوس ، خربزه ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل سدر ، یاس، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، خزه درخت بلوط ، چوب صندل سفید است.
برای مردانه خرید اینترنتی عطر اوافلور ویسکی به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی اوافلور ویسکی مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید