Loading...
سه شنبه 27 تیر 1402 مدیر عطریمو 197 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه تروساردی اومو (یومو) ادو پرفیوم (لوریرو)


برند تروساردی از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2019 ادکلن برند تروساردی اومو (یومو) ادو پرفیوم (لوریرو) را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند تروساردی علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
تروساردی کمپانی متعلق به ایتالیا است. تروساردی اومو (یومو) ادو پرفیوم (لوریرو) - Trussardi uomo levriero collection Eau de Parfum از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی فوژه.هستند. اورلین گیشارد از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، لیمو ترش، صمغ گالبانیوم، جوز ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل شمعدانی ، سالویا اسکلاریا، برگ بنفشه ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های نعناع هندی ، خزه درخت بلوط ، چرم است.
برای مردانه خرید اینترنتی عطر تروساردی اومو (یومو) ادو پرفیوم (لوریرو) به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی تروساردی اومو (یومو) ادو پرفیوم (لوریرو) مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید