Loading...
يكشنبه 18 تیر 1402 مدیر عطریمو 130 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه دیور دیوریسیمو ادو تویلت


برند دیور از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 1956 ادکلن اصل دیور دیوریسیمو ادو تویلت را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند دیور علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
دیور کمپانی متعلق به فرانسه است. دیور دیوریسیمو ادو تویلت - Diorissimo EDT از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی رایحه های گلی.هستند. ادموند رودنایتسکا از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، ترکیبات سبز ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل یاس، رزماری ، گل برف ، گل یلانگ ، گل سوسن، گل آماریلیس ، یاس بنفش، گل بورونیا، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های چوب صندل سفید ، مشک زباد است. دیور دیوریسیمو ادو تویلت از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خرید عطر اورجینال دیور دیوریسیمو ادو تویلت به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی دیور دیوریسیمو ادو تویلت مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید