Loading...
پنجشنبه 15 تیر 1402 مدیر عطریمو 146 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه - زنانه اورتو پاریسی برگاماسک


برند اورتو پاریسی از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2014 ادکلن اصل اورتو پاریسی برگاماسک را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند اورتو پاریسی علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
اورتو پاریسی کمپانی متعلق به ایتالیا است. اورتو پاریسی برگاماسک - Bergamask از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی ساخته شده است. الکساندرو گولتیری از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، مشک ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اورتو پاریسی برگاماسک از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه - زنانه خرید اینترنتی عطر اورتو پاریسی برگاماسک به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی اورتو پاریسی برگاماسک مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید