Loading...
چهارشنبه 14 تیر 1402 مدیر عطریمو 148 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه جیونچی جنتلمن ادو پرفیوم


برند جیونچی ادکلن برند جیونچی جنتلمن ادو پرفیوم را در سال 2018 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند جیونچی همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
جیونچی در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، جیونچی جنتلمن ادو پرفیوم می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Gentleman Eau de Parfum از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییچوبی معطر. قرار داده است. ناتالی لارسن، الیور کرسپ از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترنج ، اسطوخودوس ، فلفل ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح ریشه زنبق، دارچین ، ادویه گل میخک ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. دانه تونکا ، لوبان ، وانیل ، نعناع هندی ، بلسان کلمبیایی از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید عطر و ادکلن جیونچی جنتلمن ادو پرفیوم به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی جیونچی جنتلمن ادو پرفیوم کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید