Loading...
چهارشنبه 14 تیر 1402 مدیر عطریمو 144 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه جیوانچی اینسنس اولترامارین


برند جیونچی از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 1994 ادکلن اصل جیوانچی اینسنس اولترامارین را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند جیونچی علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
جیونچی کمپانی متعلق به فرانسه است. جیوانچی اینسنس اولترامارین - Insense Ultramarine از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی معطر میوه ای.هستند. کریستین متیو از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، صمغ گالبانیوم، انگور فرنگی سیاه، هندوانه ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل سالویا ، نعناع ، زنبق ، میخک صدپر ، هل ، گل برف ، مگنولیا ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های خس خس ، سدر ، تنباکو است.
برای مردانه خريد عطر اينترنتي جیوانچی اینسنس اولترامارین به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی جیوانچی اینسنس اولترامارین مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید