Loading...
يكشنبه 11 تیر 1402 مدیر عطریمو 133 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه - زنانه اورتو پاریسی کوئوم ( کویوم )


برند اورتو پاریسی از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2021 عطر و ادکلن اورتو پاریسی کوئوم ( کویوم ) را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند اورتو پاریسی علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
اورتو پاریسی کمپانی متعلق به ایتالیا است. اورتو پاریسی کوئوم ( کویوم ) - Cuoium از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی رایحه های چرمی.هستند. الکساندرو گولتیری از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های نارنگی ماندارین، وانیل ، نعناع هندی ، سدر ، بنفشه ، چرم ، لابدانیوم، فلفل ، عنبر، روایح دودی، بوته وحشی جاوی ، روایح حیوانی، روغن کرچک، ایزوبوتیل کینولین، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند.
برای مردانه - زنانه خرید ادکلن اصل اورتو پاریسی کوئوم ( کویوم ) به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی اورتو پاریسی کوئوم ( کویوم ) مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید