Loading...
شنبه 03 تیر 1402 مدیر عطریمو 100 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه جورجیو آرمانی اکوا دی جیو ادو پرفیوم


برند جیورجیو آرمانی از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2022 ادکلن اصل جورجیو آرمانی اکوا دی جیو ادو پرفیوم را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند جیورجیو آرمانی علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
جیورجیو آرمانی کمپانی متعلق به ایتالیا است. جورجیو آرمانی اکوا دی جیو ادو پرفیوم - Acqua di Giò Eau de Parfum از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی معطر آبزی.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های نارنگی ماندارین، آب دریا ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل اسطوخودوس ، شمعدانی ، سالویا اسکلاریا، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های نعناع هندی ، خس خس ، روایح معدنی است.
برای مردانه خرید آنلاین عطر جورجیو آرمانی اکوا دی جیو ادو پرفیوم به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی جورجیو آرمانی اکوا دی جیو ادو پرفیوم مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید