Loading...
پنجشنبه 01 تیر 1402 مدیر عطریمو 134 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه آرماند باسی این رد ادوتویلت


برند آرماند باسی از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2003 ادکلن برند آرماند باسی این رد ادوتویلت را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند آرماند باسی علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
آرماند باسی کمپانی متعلق به اسپانیا است. آرماند باسی این رد ادوتویلت - In Red EDT از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی رایحه های گلی.هستند. آلبرتو موریلاس از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، نارنگی ماندارین، هل ، زنجبیل ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، یاس، انگور فرنگی سیاه، گل صدتومانی، فلفل صورتی ، گل سوسن، برگ بنفشه ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، کهربا، وانیل ، خزه درخت بلوط ، روایح چوبی، پرالین، اقاقیای پالیساندر است. آرماند باسی این رد ادوتویلت از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خرید آنلاین عطر آرماند باسی این رد ادوتویلت به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی آرماند باسی این رد ادوتویلت مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید