Loading...
شنبه 20 خرداد 1402 مدیر عطریمو 149 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه - زنانه بای کیلیان بلک فانتوم


برند بای کیلیان از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2017 ادکلن اصل بای کیلیان بلک فانتوم را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند بای کیلیان علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
بای کیلیان کمپانی متعلق به فرانسه است. بای کیلیان بلک فانتوم - Black Phantom از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی وانیلی.هستند. سایدونی لانسیسر از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های چوب صندل سفید ، شکلات ، گل آفتاب پرست، بادام ، کارامل ، قهوه ، قند، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. بای کیلیان بلک فانتوم از عطرهای گرم و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه - زنانه خرید ادکلن بای کیلیان بلک فانتوم به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی بای کیلیان بلک فانتوم مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید