Loading...
چهارشنبه 17 خرداد 1402 مدیر عطریمو 132 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه گوچی گیلتی ادوتویلت 2021


برند گوچی از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2021 ادکلن اصل گوچی گیلتی ادوتویلت 2021 را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند گوچی علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
گوچی کمپانی متعلق به ایتالیا است. گوچی گیلتی ادوتویلت 2021 - Gucci Guilty Eau de Toilette 2021 از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی گلی.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های نارنگی ماندارین، فلفل صورتی ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل شمعدانی ، یاس، انگور فرنگی سیاه، هلو ، تمشک ، یاس بنفش، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، کهربا، وانیل ، نعناع هندی است.
برای زنانه خرید عطر اصل گوچی گیلتی ادوتویلت 2021 به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی گوچی گیلتی ادوتویلت 2021 مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید