Loading...
چهارشنبه 10 خرداد 1402 مدیر عطریمو 171 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه اجمل کربن


برند اجمل ادکلن اجمل کربن را به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند اجمل همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
اجمل در امارات متحده عربی ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت امارات متحده عربی هستید، اجمل کربن می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Carbon از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویایی خاص و خوشبویی قرار داده است. نظیر اجمل از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های اسطوخودوس ، مرکبات ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح بنفشه ، ادویه گل میخک ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، نعناع هندی ، روایح چوبی از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید ادکلن اجمل کربن به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی اجمل کربن کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید