Loading...
دوشنبه 08 خرداد 1402 مدیر عطریمو 121 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه دسکوارد2 هی وود سیلور وایند وود


برند دسکوارد2 از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2011 ادکلن برند دسکوارد2 هی وود سیلور وایند وود را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند دسکوارد2 علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
دسکوارد2 کمپانی متعلق به کانادا است. دسکوارد2 هی وود سیلور وایند وود - He Wood Silver Wind Wood از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی چوبی.هستند. دافنه بوژه از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های اسطوخودوس ، سالویا ، روایح دودی، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل مشک ، جوز ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های کهربا، وانیل ، خس خس ، سدر است. دسکوارد2 هی وود سیلور وایند وود از عطرهای معتدل و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه خرید اینترنتی عطر دسکوارد2 هی وود سیلور وایند وود به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی دسکوارد2 هی وود سیلور وایند وود مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید