Loading...
يكشنبه 07 خرداد 1402 مدیر عطریمو 170 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه گرلن لاپتیت روب نویر ادو پرفیوم


برند گرلن از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2012 عطر و ادکلن گرلن لاپتیت روب نویر ادو پرفیوم را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند گرلن علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
گرلن کمپانی متعلق به فرانسه است. گرلن لاپتیت روب نویر ادو پرفیوم - La Petite Robe Noire EDP از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی وانیلی.هستند. تیری واسر از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، بادام ، دانه‌های قرمز ، آلبالو ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، چای ، گل محمدی ، شیرین بیان ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا ، وانیل ، نعناع هندی ، زنبق ، بادیان رومی است. گرلن لاپتیت روب نویر ادو پرفیوم از عطرهای گرم و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خرید عطر و ادکلن گرلن لاپتیت روب نویر ادو پرفیوم به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی گرلن لاپتیت روب نویر ادو پرفیوم مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید