Loading...
شنبه 30 اردیبهشت 1402 مدیر عطریمو 204 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه دیویدف کول واتر گیم زنانه


برند دیویدوف از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2006 ادکلن برند دیویدف کول واتر گیم زنانه را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند دیویدوف علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
دیویدوف کمپانی متعلق به سوئیس است. دیویدف کول واتر گیم زنانه - Cool Water Game for Women از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی گلی میوه ای.هستند. بیاتریس پیکه از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های لیمو ترش، سیب ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل فریزیا ، میوه‌جات، نیلوفر آبی ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، سدر ، چوب صندل سفید است. دیویدف کول واتر گیم زنانه از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خريد عطر اينترنتي دیویدف کول واتر گیم زنانه به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی دیویدف کول واتر گیم زنانه مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید