Loading...
دوشنبه 25 اردیبهشت 1402 مدیر عطریمو 141 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه اجمل آتیفا


برند اجمل از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2014 ادکلن برند اجمل آتیفا را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند اجمل علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
اجمل کمپانی متعلق به امارات متحده عربی است. اجمل آتیفا - Aatifa از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی گلی چوبی مُشکی.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های رز ، جوز ، زیره سبز، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل کهربا، روایح چوبی، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، کهربا است. اجمل آتیفا از عطرهای گرم و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه - زنانه خرید ادکلن اجمل آتیفا به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی اجمل آتیفا مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید