Loading...
يكشنبه 03 اردیبهشت 1402 مدیر عطریمو 190 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه جورجیو آرمانی استرانگر ویت یو عود


برند جیورجیو آرمانی عطر و ادکلن جورجیو آرمانی استرانگر ویت یو عود را در سال 2022 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند جیورجیو آرمانی همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
جیورجیو آرمانی در ایتالیا ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، جورجیو آرمانی استرانگر ویت یو عود می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Stronger With You Oud از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویایی خاص و خوشبویی قرار داده است. سسیل متون از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های کهربا، وانیل ، اسطوخودوس ، عود، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. برای مردانه خرید آنلاین عطر جورجیو آرمانی استرانگر ویت یو عود به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی جورجیو آرمانی استرانگر ویت یو عود کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید