Loading...
يكشنبه 03 اردیبهشت 1402 مدیر عطریمو 166 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه گرلن هوم اینتنس ادو پرفیوم


برند گرلن از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2009 ادکلن اصل گرلن هوم اینتنس ادو پرفیوم را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند گرلن علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
گرلن کمپانی متعلق به فرانسه است. گرلن هوم اینتنس ادو پرفیوم - Guerlain Homme Intense EDP از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی چوبی معطر.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های نعناع ، ریواس ، موهیتو، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل شمعدانی ، ریواس ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های نعناع هندی ، خس خس ، سدر است. گرلن هوم اینتنس ادو پرفیوم از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه خرید اینترنتی عطر گرلن هوم اینتنس ادو پرفیوم به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی گرلن هوم اینتنس ادو پرفیوم مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید