Loading...
پنجشنبه 18 اسفند 1401 مدیر عطریمو 181 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه - زنانه ناسوماتو بلک افغانو ( بلک افگانو )


برند ناسوماتو عطر و ادکلن ناسوماتو بلک افغانو ( بلک افگانو ) را به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند ناسوماتو همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
ناسوماتو در هلند ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت هلند هستید، ناسوماتو بلک افغانو ( بلک افگانو ) می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Black Afgano از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییچوبی معطر. قرار داده است. طبیعت عطر ناسوماتو بلک افغانو ( بلک افگانو ) گرم است. الکساندرو گولتیری از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترکیبات سبز ، شاهدانه ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح تنباکو ، روایح چوبی، صمغ گیاهی ، قهوه ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. روایح دودی، عود از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه - زنانه خرید عطر اورجینال ناسوماتو بلک افغانو ( بلک افگانو ) به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی ناسوماتو بلک افغانو ( بلک افگانو ) کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید