Loading...
آخرین پست ها
سه شنبه 28 شهریور 1402
سه شنبه 28 شهریور 1402
دوشنبه 27 شهریور 1402
چهارشنبه 15 شهریور 1402
دوشنبه 13 شهریور 1402
چهارشنبه 08 شهریور 1402
جمعه 27 مرداد 1402
پنجشنبه 19 مرداد 1402
سه شنبه 17 مرداد 1402
جمعه 06 مرداد 1402
دسته بندی
آرشیو
پنجشنبه 18 اسفند 1401 مدیر عطریمو 87 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه - زنانه ناسوماتو بلک افغانو ( بلک افگانو )


برند ناسوماتو عطر و ادکلن ناسوماتو بلک افغانو ( بلک افگانو ) را به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند ناسوماتو همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
ناسوماتو در هلند ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت هلند هستید، ناسوماتو بلک افغانو ( بلک افگانو ) می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Black Afgano از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییچوبی معطر. قرار داده است. طبیعت عطر ناسوماتو بلک افغانو ( بلک افگانو ) گرم است. الکساندرو گولتیری از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترکیبات سبز ، شاهدانه ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح تنباکو ، روایح چوبی، صمغ گیاهی ، قهوه ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. روایح دودی، عود از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه - زنانه خرید عطر اورجینال ناسوماتو بلک افغانو ( بلک افگانو ) به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی ناسوماتو بلک افغانو ( بلک افگانو ) کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید