Loading...
پنجشنبه 11 اسفند 1401 مدیر عطریمو 152 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه کارولینا هررا 212 سک سی مردانه


برند کارولینا هررا عطر و ادکلن کارولینا هررا 212 سک سی مردانه را در سال 2006 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند کارولینا هررا همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
کارولینا هررا در ایالات متحده ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایالات متحده هستید، کارولینا هررا 212 سک سی مردانه می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در 212S--Y for Men از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییشرقی گلی. قرار داده است. طبیعت عطر کارولینا هررا 212 سک سی مردانه گرم است. آلبرتو موریلاس، روزندو متئو از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترنج ، نارنگی ماندارین، ترکیبات سبز ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح هل ، فلفل ، روایح گلی، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، کهربا، وانیل ، چوب صندل سفید ، چوب گایاک از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید آنلاین عطر کارولینا هررا 212 سک سی مردانه به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی کارولینا هررا 212 سک سی مردانه کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید