Loading...
شنبه 01 بهمن 1401 مدیر عطریمو 137 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه - زنانه اورتو پاریسی مگاماره ( مگامار )


برند اورتو پاریسی از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2019 ادکلن اورتو پاریسی مگاماره ( مگامار ) را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند اورتو پاریسی علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
اورتو پاریسی کمپانی متعلق به ایتالیا است. اورتو پاریسی مگاماره ( مگامار ) - Megamare از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی معطر آبزی.هستند. الکساندرو گولتیری از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های آب دریا ، پرتقال، بنفشه ، فلفل ، آب ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل آب دریا ، اسطوخودوس ، ترکیبات سبز ، جلبک دریایی، چای ، نمک ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، خزه درخت بلوط ، چوب صندل سفید ، عنبر است.
برای مردانه - زنانه خرید ادکلن اصل اورتو پاریسی مگاماره ( مگامار ) به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی اورتو پاریسی مگاماره ( مگامار ) مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید