Loading...
يكشنبه 09 بهمن 1401 مدیر عطریمو 157 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه رالف لورن پولو سبز


در سال 1978، برند مطرح رالف لورن که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است ادکلن اصل رالف لورن پولو سبز را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند رالف لورن متعلق به کشور ایالات متحده است. برخی رالف لورن پولو سبز را با نام لاتین Polo می شناسند. آمیزه های چوبی چایپر بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. این عطر هم مانند بسیار عطرهای مطرح عطرساز برجسته ای دارد. نام خالق این عطر کارلوس بنایم است. فردی بسیار حاذق و هنرمند در خلق رایحه خوشبو و ماندگار این عطر.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه ترنج ، ریحان ، گیاه درمنه، گشنیز ، زیره، دانه سرو کوهی ، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند. در نت میانی به رایحه های بسیار خوشبوی رز ، شمعدانی ، چرم ، میخک صدپر ، یاس، درخت کاج ، فلفل ، بابونه ، می رسیم. روایح در این نت ماندگار تر و اصیل تر هستند. روایح نت پایانی، روایحی هستند که رایحه عطر با آن خاتمه می یابد. رایحه های مشک ، کهربا، نعناع هندی ، خزه درخت بلوط ، خس خس ، سدر ، تنباکو ، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
اگر قصد خرید عطر مردانه مختلف دارید به فروشگاه عطر مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید