Loading...
جمعه 16 مهر 1400 مدیر عطریمو 30 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه - زنانه نیکلای پارفومر کریتور پچولی اینتنس


برند مطرح نیکلای پارفومر کرییتر که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است عطر و ادکلن نیکلای پارفومر کریتور پچولی اینتنس را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند نیکلای پارفومر کرییتر متعلق به کشور فرانسه است. برخی نیکلای پارفومر کریتور پچولی اینتنس را با نام لاتین Patchouli Intense می شناسند. آمیزه های رایحه های چایپر بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. این عطر هم مانند بسیار عطرهای مطرح عطرساز برجسته ای دارد. نام خالق این عطر پاتریشیا د نیکلای است. فردی بسیار حاذق و هنرمند در خلق رایحه خوشبو و ماندگار این عطر.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه پرتقال، اسطوخودوس ، شمعدانی ، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند. در نت میانی به رایحه های بسیار خوشبوی رز ، نعناع هندی ، دارچین ، می رسیم. روایح در این نت ماندگار تر و اصیل تر هستند. روایح نت پایانی، روایحی هستند که رایحه عطر با آن خاتمه می یابد. رایحه های کهربا، وانیل ، چوب صندل سفید ، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
اگر قصد خرید عطر و ادکلن مردانه - زنانه مختلف دارید به فروشگاه عطر مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید