Loading...
جمعه 30 دی 1401 مدیر عطریمو 155 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه کارتیر پاشا د کارتیر پرفیوم (پارفوم)


برند کارتیر عطر و ادکلن کارتیر پاشا د کارتیر پرفیوم (پارفوم) را در سال 2020 معرفی کرد. کارتیر علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
کارتیر کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، کارتیر پاشا د کارتیر پرفیوم (پارفوم) می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. کارتیر پاشا د کارتیر پرفیوم (پارفوم) - Pasha de Cartier Parfum از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی فوژه دسته بندی می شود. متیلده لاران از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های کهربا، نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، درخت نراد، نوشیدنی تقطیری، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند.
برای خرید ادکلن اورجینال مردانه کارتیر پاشا د کارتیر پرفیوم (پارفوم) به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید