Loading...
آخرین پست ها
يكشنبه 06 آذر 1401
شنبه 05 آذر 1401
شنبه 05 آذر 1401
شنبه 05 آذر 1401
شنبه 05 آذر 1401
جمعه 04 آذر 1401
جمعه 04 آذر 1401
دسته بندی
آرشیو
دوشنبه 12 اردیبهشت 1401 مدیر عطریمو 70 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه - زنانه انریکو جی عود نوبیل


برند انریکو جی عطر انریکو جی عود نوبیل را به قفسه عطرهای پرفروش خود در سرتاسر دنیا اضافه کرد. انریکو جی علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
انریکو جی کمپانی ثبت شده در ایتالیا است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، انریکو جی عود نوبیل می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. انریکو جی عود نوبیل - Oud Nobile از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی معطر ادویه ای دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های ترنج ، لوبان ، وانیل ، نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، گشنیز ، نارنج، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند.
برای خرید عطر اصل مردانه - زنانه انریکو جی عود نوبیل به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید