Loading...
چهارشنبه 31 فروردین 1401 مدیر عطریمو 56 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه - زنانه دیور عود اسپهان 2018


در سال 2018، برند مطرح دیور که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است ادکلن برند دیور عود اسپهان 2018 را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند دیور متعلق به کشور فرانسه است. برخی دیور عود اسپهان 2018 را با نام لاتین Oud Ispahan 2018 می شناسند. آمیزه های رایحه های شرقی بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. این عطر هم مانند بسیار عطرهای مطرح عطرساز برجسته ای دارد. نام خالق این عطر فرانسوا دماشی است. فردی بسیار حاذق و هنرمند در خلق رایحه خوشبو و ماندگار این عطر.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه رز ، صمغ درختچه مر، روایح چوبی، صمغ گیاهی ، روایح گلی، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند.
اگر قصد خرید عطر و ادکلن مردانه - زنانه مختلف دارید به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید