Loading...
شنبه 28 اسفند 1400 مدیر عطریمو 67 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه - زنانه دیفرنت کمپانی عود فور لاو


دیفرنت کمپانی عود فور لاو محصول تولید شده در سال 2012 توسط برند دیفرنت کمپانی است. یکی از کمپانی های مشهور در صنعت عطرسازی که عطرهای آن طرفداران زیادی در میان ایرانیان دارد. در این مقاله قصد معرفی کامل عطر ادکلن اصل را داریم.
برند دیفرنت کمپانی در کشور فرانسه تاسیس و عطرهایش را از آنجا توزیع می کند.
در ادامه به شرح توضیحاتی در رابطه با مشخصات رایحه ای عطرOud for Love می پردازیم. اسانس هایی که عطرها را می سازند، در تعیین نوع گروه بویایی عطر موثرند. به عنوان مثال این عطر در گروه عطرهای شرقی چوبی طبقه بندی می شود. عطرساز این عطر با نام برتراند دوشافو، تلاش خود را در ساخت بهترین و باکیفیت ترین و ماندگار ترین رایحه عطر به کار برده است.
اکنون به شرح اسانس های تشکیل دهنده عطر می پردازیم:
بعد از افشاندن اولین پاف شاهد رد بویی از اسانس های آلدهید ، گشنیز ، زیره، سنبل ختایی ، زعفران ، هستیم. ابتدا با بوی تندی ظاهر و بعد از حدود 5 تا 10 دقیقه از بین می روند. بعد از دقایقی اسانس های موجود در نت میانی عطر شامل زنبق ، چوب صندل سفید ، ادویه گل میخک ، گل یلانگ ، گل مریم ، نمایان می شوند. در نت پایانی با رایحه های مشک ، کهربا، خس خس ، گل آفتاب پرست، عود، کارامل ، فیبر بیدستران، بلسان کلمبیایی ، گل جاوید، مواجه هستیم.
برای خرید عطر اصل مردانه - زنانه مختلف از طریق این لینک به صفحه مربوطه مراجعه کنید.
در فروشگاه عطر شاهد انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه با قیمت های متفاوت از برترین برند های روز دنیا خواهید بود.
اگر میخواهید اطلاعات بیشتری از ادکلن مردانه - زنانه دیفرنت کمپانی عود فور لاو بدست آورید از طریق لینک به صفحه محصول مراجعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید