Loading...
جمعه 26 فروردین 1401 مدیر عطریمو 61 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه چزاره پاچیوتی اورینتال سوپرم فور هر


ادکلن اصل چزاره پاچیوتی اورینتال سوپرم فور هر از محصولات برند اصل چزاره پاچیوتی در سال 2013 است. چزاره پاچیوتی از برندهای مطرح و بسیار مشهور در حوزه عطر و ادکلن است که همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و زیبا نموده است.
عطرهای تولیدی برند چزاره پاچیوتی معمولاً در کشور ایتالیا ساخته و عرضه می شوند. چزاره پاچیوتی اورینتال سوپرم فور هر یا Oriental Supreme for Her از ترکیب آمیزه های شرقی گلی خلق شده است. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
عطرها ترکیبی خارق العاده از عناصر متفاوت هستند. کنار هم چیده شدن تک تک این اسانس ها نقشی بسزا در تولید رایحه نهایی عطر که معمولاً خاص و بسیار منحصر به فرد است دارد. نت اولیه عطر شامل روایح شمعدانی ، شکوفه پرتقال ، برگ بنفشه ، تمشک ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل رایحه های بسیار خوشبوی رز ، زنبق ، گل ابریشم ، گل یلانگ ، دارچین چینی، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیر گذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، گل آفتاب پرست، پشمک ، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
برای خرید ادکلن اصل زنانه چزاره پاچیوتی اورینتال سوپرم فور هر به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر انواع عطرهای زنانه و مردانه در انواع قیمت ها از برندهای مطرح از ارزان را گران را می توانید مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید