Loading...
يكشنبه 17 مهر 1401 مدیر عطریمو 129 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه - زنانه ال آرتیسان پارفومر اوند سنسوال


در سال 2014، برند مطرح ال آرتیسان پارفومر که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است عطر اصل ال آرتیسان پارفومر اوند سنسوال را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند ال آرتیسان پارفومر متعلق به کشور فرانسه است. برخی ال آرتیسان پارفومر اوند سنسوال را با نام لاتین Onde Sensuelle می شناسند. آمیزه های معطر ادویه ای بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. این عطر هم مانند بسیار عطرهای مطرح عطرساز برجسته ای دارد. نام خالق این عطر برتراند دوشافو است. فردی بسیار حاذق و هنرمند در خلق رایحه خوشبو و ماندگار این عطر.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه ترنج ، گریپ فروت ، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند. در نت میانی به رایحه های بسیار خوشبوی یاس، هل ، دارچین ، ادویه گل میخک ، زنجبیل ، فلفل ، زعفران ، سرو کوهی ، زیره سبز، می رسیم. روایح در این نت ماندگار تر و اصیل تر هستند. روایح نت پایانی، روایحی هستند که رایحه عطر با آن خاتمه می یابد. رایحه های مشک ، کهربا، عود، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
اگر قصد خرید اینترنتی عطر مردانه - زنانه مختلف دارید به فروشگاه عطر مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید