Loading...
سه شنبه 11 مرداد 1401 مدیر عطریمو 178 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه - زنانه ایوودی اوند سون 7


برند ایوودی ادکلن برند ایوودی اوند سون 7 را در سال 2016 معرفی کرد. ایوودی علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
ایوودی کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، ایوودی اوند سون 7 می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. ایوودی اوند سون 7 - Onde 7 از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی چوبی دسته بندی می شود. آملی بورژوا از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های عسل ، زنجبیل ، نرگس ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل دانه تونکا ، چوب گایاک، موم ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، لابدانیوم، فیبر بیدستران است.
برای خرید اینترنتی عطر مردانه - زنانه ایوودی اوند سون 7 به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید