Loading...
پنجشنبه 17 آذر 1401 مدیر عطریمو 112 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه - زنانه الفکتیو استودیو اومبر ایندیگو


برند الفکتیو استودیو ادکلن الفکتیو استودیو اومبر ایندیگو را در سال 2014 معرفی کرد. الفکتیو استودیو علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
الفکتیو استودیو کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، الفکتیو استودیو اومبر ایندیگو می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. الفکتیو استودیو اومبر ایندیگو - Ombre Indigo از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی گلی دسته بندی می شود. مایلین آلران از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های برگ درخت نارنج، گل مریم ، آلو ، زعفران ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل خس خس ، چرم ، پاپیروس ، صمغ کندر ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های لوبان ، مشک ، عنبر است.
برای خرید اینترنتی عطر و ادکلن مردانه - زنانه الفکتیو استودیو اومبر ایندیگو به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید