Loading...
جمعه 06 خرداد 1401 مدیر عطریمو 65 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه کالوین کلین آبسشن نایت مردانه (سی کی آبسیشن نایت)


برند کالوین کلین عطر کالوین کلین آبسشن نایت مردانه (سی کی آبسیشن نایت) را در سال 2005 معرفی کرد. کالوین کلین علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
کالوین کلین کمپانی ثبت شده در ایالات متحده است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایالات متحده هستید، کالوین کلین آبسشن نایت مردانه (سی کی آبسیشن نایت) می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. کالوین کلین آبسشن نایت مردانه (سی کی آبسیشن نایت) - Obsession Night for Men از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی چوبی دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های گریپ فروت ، هل ، گیاه درمنه، گلابی ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل مشک ، جوز ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های وانیل ، نعناع هندی ، خس خس است.
برای خرید ادکلن مردانه کالوین کلین آبسشن نایت مردانه (سی کی آبسیشن نایت) به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید