Loading...
يكشنبه 09 بهمن 1401 مدیر عطریمو 127 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه کالوین کلین آبسشن زنانه (سی کی آبسیشن)


در سال 1985، شرکت عطرسازی کالوین کلین که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر کالوین کلین آبسشن زنانه (سی کی آبسیشن) را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر کالوین کلین آبسشن زنانه (سی کی آبسیشن) با نام Obsession for Women هم شناخته می شود.
برند کالوین کلین متعلق به کشور ایالات متحده است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر شرقی ادویه ای شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از ژان گیشارد، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، وانیل ، ترکیبات سبز ، ریحان ، هلو
اسانس میانی عطر: رز ، خزه درخت بلوط ، سدر ، چوب صندل سفید ، یاس، گشنیز ، شکوفه پرتقال ، ادویه جات معطر
اسانس پایه عطر: مشک ، کهربا، وانیل ، خس خس ، مشک زباد ، عود
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر کالوین کلین آبسشن زنانه (سی کی آبسیشن)، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
کالوین کلین آبسشن زنانه (سی کی آبسیشن)
خرید ادکلن اصل از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید